img 20210413 101037II Ogólnopolski Konkurs na poezję konkretną w języku obcym

Uczennice I LO wzięły udział w II Ogólnopolskim Konkursie na poezję konkretną w języku obcym pt.: „…? Ale konkretnie!” organizowany jest przez Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Będzinie.

zarzadzenie 11 s

ewelinamichalakXXII Międzynarodowy Konkurs Artystyczny im. Włodzimierza Pietrzaka
„Całej ziemi jednym objąć nie można uściskiem”

roza sPrzedstawiamy drugą część filmu instruktażowego „Wykorzystaj swój talent w praktyce”.
Zbliża się najpiękniejszy dzień w roku w związku z tym zachęcamy do wykonania miłej niespodzianki dla ukochanej mamy.

IMG 634130 kwietnia 2021 roku odbyło się uroczyste wręczenie świadectw uczniom klas  trzecich I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Turku.

Absolwentka I Liceum Ogólnokształcącego Nikola Werbińska kl. 3G otrzymała nagrodę ufundowaną przez Sekretarza Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi Pana Ryszarda Bartosika za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie.

Sr 77 Turek.1LO small

Nasze liceum z tytułem SREBRNEJ EUROPEJSKIEJ SZKOŁY PRAWORZĄDNOŚCI RP