plakatTradycyjnie uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Powiatowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „MIKROFON, SCENA I TY” organizowanym przez Miejski Dom Kultury w Turku. W XIII edycji konkursu odbywającej się online Komisja Artystyczna przesłuchała w dwóch etapach 44 młodych wykonawców w czterech kategoriach. Wśród 24 wykonawców II etapu - w kategorii szkoły ponadpodstawowe - znalazło się 6 uczennic naszej szkoły:

 

Alicja Pawlak kl. 2C, Hanna Harasna, kl. 1I, Natalia Gębalska kl. 1F, Nikola Ozga, kl. 2H, Nina Kostrzewa kl. 2E, Pola Chmiela kl. 3D

W finale zdobywając:

I miejsce

Hanna Harasna, kl. 1I

II miejsce

Pola Chmiela kl. 3D

III miejsce

Alicja Pawlak kl. 2C

Wyróżnienie

Nikola Ozga, kl. 2H

Wykonań utworów finalistów konkursu możemy wysłuchać na

https://www.facebook.com/Miejski-Dom-Kultury-w-Turku-107045108001891  

Gratulujemy wyników wszystkim uczniom. !!!

Hanna Choinka, Alina Graczyk, Aleksandra Puszcz

 

1 2
3 4