Powrót do strony głównej
 

Rocznik 2009

Klasa A
  • Banasiak Monika
  • Bocian Iwona
  • Charuba Arleta
  • Drzewiecki Bartosz
  • Gil Tomasz
  • Kacprzyk Paula
  • Kałużna Anna
  • Kałużna Daria
  • Kowalczyk Anna
  • Kozłowska Joanna
    • Majer Agata
    • Majkowska Nikola
    • Michalak Katarzyna
    • Ochocka Patrycja
    • Połatyńska Marta
    • Przeor Emilia
    • Rojkowski Przemysław
    • Rosiak Karolina
    • Skoczylas Anna
    • Sobczyk Paulina
    • Sucharek Aleksandra
    • Szczap Marta
    • Szczepaniak Maciej
    • Tomczak Marlena
    • Urbaniak Ewa
    • Walaszczyk Justyna
    • Wągiel Agnieszka
    • Witczak Ilona
    • Wojciechowska Klaudia
    • Wszołek Szina
    • Zawieja Marta

    Klasa B
  • Buczyńska Justyna
  • Czekała Adam
  • Czekała Przemysław
  • Dębowska Marta
  • Drzewiecka Karolina
  • Figurska Beata
  • Grzesiak Sylwia
  • Hynas Nikola
  • Ircha Aleksandra
  • Kaczorowska Kinga
  • Kałużny Michał
    • Kędzior Cezary
    • Kubiak Adrianna
    • Kunicka Melania
    • Leszczyńska Marta
    • Lewandowska Milena
    • Lisowska Katarzyna
    • Łojewski Jędrzej
    • Łukasik Karolina
    • Maciejewska Anna
    • Malińska Adrianna
    • Mielczarek Andżelika
    • Myszyńska Agnieszka
    • Pańczyk Karolina
    • Podębski Damian
    • Poszwa Dawid
    • Redlicki Marcin
    • Rogodzińska Marcelina
    • Sęk Paulina
    • Szelšgowski Konrad
    • Szkudlarek Katarzyna
    • Tokarska Marlena
    • Zabawa Roman

    Klasa C
  • Banach Anna
  • Bartczak Milena
  • Bartosik Dariusz
  • Białek Dominika
  • Chmielewski Wincenty
  • Ćwikliński Rafał
  • Gołdyka Monika
  • Górka Anna
  • Janiszewska Joanna
  • Józefowicz Monika
  • Karolak Inga
    • Kaźmierczak Nikola
    • Kiełboń Patrycja
    • Kocik Aleksandra
    • Kołodziejczyk Patrycja
    • Konicka Daria
    • Kubecki Bartosz
    • Kurcoba Anna
    • Nowak Aleksandra
    • Nowak Maciej
    • Osendowska Martyna
    • Pałucka Anna
    • Pawlak Marta
    • Perlińska Anna
    • Piątkowska Paulina
    • Ratajczyk Marlena
    • Smolińska Zuzanna
    • Sobczak Michał
    • Urbanowicz Joanna
    • Werbińska Lidia
    • Wilińska Małgorzata
    • Wojtasiak Piotr

    Klasa D
  • Banasiak Agnieszka
  • Broda Łukasz
  • Chojnacka Anna
  • Dziamara Daria
  • Filipczak Magdalena
  • Gidelska Daria
  • Gryczyńska Paulina
  • Iciek Maciej
  • Jankowska Anita
  • Jurek Agnieszka
  • Jurek Marta
    • Kąciak Joanna
    • Kleśta Patryk
    • Krasowska Nikola
    • Laskowska Milena
    • Lipski Adam
    • Marciniak Anna
    • Marczak Michał
    • Mazurek Izabela
    • Mikołajczyk Paweł
    • Miller Anna
    • Miszczak Monika
    • Obsada Natalia
    • Pakuła Martyna Małgorzata
    • Rosiak Kamila
    • Skoczylas Kinga
    • Smolińska Agnieszka
    • Stencel Katarzyna
    • Świtalska Estera
    • Weber Anna
    • Wieczorek Marta
    • Wypiór Weronika

    Klasa E
  • Bazela Sylwia
  • Bejer Agnieszka
  • Cicha Agnieszka
  • Jacek Adrian
  • Janeczek Natalia
  • Kaźmierczak Marcin
  • Knapp Piotr
  • Kolasiński Maciej
  • Kubacki Arkadiusz
  • Kukuła Radosław
    • Ladziński Marek
    • Lewandowska Agnieszka
    • Łysiak Edyta
    • Madaj Bartłomiej
    • Morek Agata
    • Ochapski Michał
    • Poprawska Paulina
    • Prentczyński Bartosz
    • Puzio Marcin
    • Rakowiecki Kacper
    • Rosiak Bogusław
    • Stefaniak Kinga
    • Stroiwąs Emil
    • Sucharek Julita
    • Szafoni Estera
    • Szymczak Marcin
    • Śleboda Mateusz
    • Tomczyk Julia
    • Wojciechowski Bartosz
    • Zając Justyna

    Klasa F
  • Bartczak Seweryn
  • Błaszczyk Iwona
  • Drzewiecki Piotr
  • Dziamara Michał
  • Gościniak Mateusz
  • Górski Szymon
  • Gradecka Justyna
  • Jońska Nikola
  • Judkowiak Michalina
  • Kleśta Radosław
  • Kucia Michał
    • Kurzawa Mateusz
    • Lisiecka Katarzyna
    • Mikołajczyk Sylwia
    • Musiałowski Tomasz
    • Orłowska Karolina
    • Pakos Jakub
    • Pawlak Bartłomiej
    • Pokojowy Bartosz
    • Poszwa Sylwia
    • Przybylak Joanna
    • Remiszewski Dawid
    • Rosicki Sebastian
    • Rusek Martyna
    • Rusek Tobiasz
    • Rybarski Stefan
    • Sochacki Adam
    • Surdyga Filip
    • Śliwka Natalia
    • Tomczyk Justyna
    • Urbańczyk Katarzyna
    • Wieczorek Dawid
    • Wypiór Emilia

    Klasa G
  • Cybulski Krzysztof
  • Gaj Adam
  • Gibasiewicz Konrad
  • Glinka Piotr
  • Górska Magdalena
  • Górski Piotr
  • Grzymska Olga
  • Janczak Adrian
  • Kamińska Marlena
  • Klimczak Katarzyna
  • Kłobusiński Michał
    • Krauze Angelika
    • Krauze Jakub
    • Kryszczyńska Karolina
    • Kukuła Mariusz
    • Kurzawa Malwina
    • Nowak Krzysztof
    • Pawlak Magdalena
    • Pękacz Marcin
    • Pruś Mateusz
    • Raszewska Edyta
    • Rogowski Bartłomiej
    • Skotarek Kasper
    • Soja Karol
    • Topolska Iga
    • Ulatowski Marcin
    • Walaszczyk Zbigniew
    • Wielgocka Katarzyna
    • Wojakowska Patrycja
    • Wójcik Małgorzata
    • Zagłoba Jarosław
    • Zagozda Anna
    • Zagozda Beata

    Klasa H
  • Aleksandrowicz Dawid
  • Antas Patrycja
  • Baryła Ilona
  • Błaszkowska Joanna
  • Bryl Angelika
  • Całkiewicz Martyna
  • Dębińska Magdalena
  • Frątczak Izabela
  • Gardzielik Nikola
  • Grabski Daniel
  • Izydorczyk Aleksandra
    • Jendrysiak Patrycja
    • Keller Katarzyna
    • Krawczyk Karolina
    • Kupczyk Joanna
    • Łagiewka Ewelina
    • Masiera Piotr
    • Michalak Paulina
    • Okońska Katarzyna
    • Piskorska Paulina
    • Przybył Kamila
    • Siepka Weronika
    • Sobczak Anna
    • Stasiak Dawid
    • Szczap Anna
    • Szczap Dawid
    • Szczepański Michał
    • Szczęsny Piotr
    • Walczak Sebastian
    • Warach Anna
    • Wojtczak Edyta
    • Wojtczak Mateusz
    • Wysocka Paulina

    Klasa I
  • Drożdż Marlena
  • Gadomska Anna
  • Ignaczak Karolina
  • Janik Justyna
  • Jasińska Anna
  • Karolewska Alicja
  • Ksišżka Ewelina
  • Łuczak Maciej
  • Maciaszczyk Monika
  • Maciejewska Małgorzata
  • Mška Dominik
    • Miklas Klaudia
    • Mory Marta
    • Nowinowska Aleksandra
    • Owczarek Małgorzata
    • Perlińska Justyna
    • Pilarek Karolina
    • Przygońska Malwina
    • Rezler Malwina
    • Sikora Aleksandra
    • Siwek Andżelika
    • Sobczak Arleta
    • Staszak Małgorzata
    • Szalewska Julita
    • Szymoniak Milena
    • Tomaszczyk Nina
    • Tyma Anna
    • Wernik Agnieszka
    • Wiśniewska Jolanta
    • Zawadzka Ewa
    • Żarna Izabela

    Klasa K
  • Antas Ewa
  • Antczak Maciej
  • Arent Bartosz
  • Bednarczyk Artur
  • Dziembowski Robert
  • Frątczak Adam
  • Jasnowski Dominik
  • Kalinowska Agata
  • Kąciak Dawid
  • Klimek Anna
  • Kopczyk Sylwia
    • Kubicka Anna
    • Kwaśny Radosław
    • Łukaszewski Michał
    • Marcinkowski Dariusz
    • Michalak Kasjan
    • Michalak Paweł
    • Misiak Mateusz
    • Paszak Ewelina
    • Pękacz Piotr
    • Rybakowski Dawid
    • Sikora Bartosz
    • Sikora Marzena
    • Szewczyk Karolina
    • Ścibiorska Angelika
    • Tobijas Szymon
    • Tomczak Kamil
    • Tomczyk Łukasz
    • Wiatrak Jakub
    • Wieczorek Weronika
    • Wieruchowski Jakub

    Klasa L
  • Biernat Kamila
  • Błaszczyk Marcin
  • Buda Patryk
  • Bugaj Marlena
  • Dembiński Paweł
  • Drzewiecka Izabela
  • Fryt Karol
  • Gadomska Milena
  • Jasiak Anna
  • Jeske Nikola
  • Kacprzak Sylwia
    • Karczewska Agnieszka
    • Krawczyk Bartłomiej
    • Kuchmacz Jacek
    • Liszka Anna
    • Łukasik Joanna
    • Łysiak vel Kempiński
    • Maciaszek Paulina
    • Michalak Karolina
    • Ogrodowczyk Adam
    • Płuciennik Karolina
    • Rabczewska Andżelika
    • Rajchert Bartłomiej
    • Raszewska Katarzyna
    • Rychter Bartosz
    • Sobczak Karolina
    • Sobocka Magdalena
    • Susło Joanna
    • Wągiel Angelika
    • Wojciechowski Mateusz
    • Wojdak Patrycja
    • Wojtyra Agnieszka
    • Zabłocka Marlena

    Klasa M
  • Bartnicka Katarzyna
  • Brach Magdalena
  • Buda Konrad
  • Chajdas Katarzyna
  • Ciepłucha Karina
  • Denga Mateusz
  • Dębiński Adrian
  • Drabina Daria
  • Drzewiecka Marta
  • Gmerek Karolina
  • Grzelak Sylwia
    • Jagieła Radosław
    • Janczewski Dawid
    • Jarczewska Agata
    • Jędrzejewska Katarzyna
    • Kiszewska Kornelia
    • Korzeniowska Magdalena
    • Kozioł Adam
    • Kuśmierczak Michał
    • Łajdecki Michał
    • Majcherek Adrian
    • Mikołajczyk Aleksandra
    • Mroczkowska Milena
    • Pietraszek Dawid
    • Rościszewski Maciej
    • Trocha Kamil
    • Wesołowska Patrycja
    • Winkler Aleksandra
    • Wojciechowska Milena
    • Zając Karolina
    • Ziętek Anna
    • Ziętek Kamil

    Klasa N
  • Andrzejczak Marzena
  • Bazela Michał
  • Burszewska Patrycja
  • Chudzik Marta
  • Dębińska Ewelina
  • Goślińska Gracjana
  • Jabłonowska Julia
  • Kłysiak Daria
  • Kłysz Joanna
  • Kozłowska Angelika
  • Krajewska Angelika
  • Lament Paulina
    • Majcherek Alicja
    • Marcinkowska Agnieszka
    • Matusiak Nicola
    • Michalak Katarzyna
    • Modrzejewska Anna
    • Pawłowski Bartłomiej
    • Piąstka Tobiasz
    • Pieniak Pamela
    • Rygiert Paulina
    • Sęk Patrycja
    • Skierka Dawid
    • Sobczak Agnieszka
    • Stasiak Agata
    • Stefaniak Przemysław
    • Szablewski Rafał
    • Tomczak Bartosz
    • Trafna Natalia
    • Wielgocki Jarosław
    • Włodarska Justyna
    • Zagłoba Iwona
    • Zielińska Anna
    • Pakuła Nikola
    • Mieczkowska Olga

    Klasa O
  • Adamska Joanna
  • Baranowska Elżbieta
  • Budynek Piotr
  • Cepińska Magdalena
  • Dopierała Martyna
  • Frącala Paulina
  • Gliczyńska Pamela
  • Górska Katarzyna
  • Graczyk Greta
  • Ignaczak Maria
    • Końciak Anna
    • Kostrzewska Katarzyna
    • Kowalczyk Anna
    • Kozińska Sylwia
    • Kubiak Magdalena
    • Kupiński Jakub
    • Kurzawa Bartosz
    • Malesza Monika
    • Michalak Aleksandra
    • Michalski Marek
    • Ochal Paulina
    • Pakuła Anna
    • Piechocka Katarzyna
    • Pietrucha Artur
    • Przepierska Milena
    • Przybył Łukasz
    • Rząsa Ewelina
    • Serafińska Diana
    • Sochacka Anna
    • Szymańska Beata
    • Tylak Agata
    • Wodziński Radosław


    Kalendarium / Absolwenci / Dyrektorzy / Budynek
    Nazwa szkoły / Zjazdy Absolwentów / Galeria / Info